Serwis Klimatyzacji

Profesjonalny serwis klimatyzacji z Klimatycznymi!

Prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważny jest systematyczny, ale i profesjonalny serwis urządzeń klimatyzujących. Jeżeli bowiem chcesz, aby zainstalowany sprzęt posłużył Ci na wiele lat- warto o niego zadbać!

Na czym polega serwis klimatyzacji w naszym wydaniu?

Przede wszystkim, okresowa kontrola stanu klimatyzacji polega na czyszczeniu filtrów i odgrzybianiu urządzenia. Są to standardowe procedury i gwarantują naszej klimatyzacji prawidłowe działanie- a także chronią nasze zdrowie, ponieważ zagrzybiona klimatyzacja wpływa niekorzystnie na nasz układ oddechowy. Ponadto, sprawdzimy wszystkie komponenty urządzenia, a także w razie potrzeby zweryfikujemy wszystkie zastrzeżenia dotyczące pracy klimatyzatora, które sygnalizują domownicy!

Jak często należy przeprowadzać serwis klimatyzacji domowej?

Najczęściej, zalecana przez producentów częstotliwość serwisu klimatyzacji to dwa razy w ciągu roku kalendarzowego. Najlepiej, kiedy klimatyzacja jest serwisowana w okolicach marca i kwietnia- tak, aby przygotować klimatyzację do letniego funkcjonowania na pełnych obrotach. Drugi zaś przegląd powinien nastąpić w okolicach września lub października, kiedy to wchodzimy w okres jesienny i klimatyzator nie będzie zbyt często użytkowany w ciągu całej zimy.

Co jeszcze od nas otrzymasz?

Dodatkowo, udzielamy cennych wskazówek i porad na temat obsługi i eksploatacji urządzenia, dzięki czemu działania serwisowe konieczne będą zdecydowanie rzadziej. Dzięki temu, możesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze na serwisach klimatyzacji i przeznaczyć je na to, na co najbardziej lubisz! Bezusterkowa klimatyzacja jest bowiem wynikiem rozsądnego użytkowania- i tego przede wszystkim chcemy nauczyć naszych klientów!

Call Now Button