Pompy Ciepła Panasonic

Pompy Ciepła Panasonic

Pompa ciepła marki Panasonic

Pompy ciepła przebojem podbiły serca polskich konsumentów- nie ulega to najmniejszej wątpliwości. Dzięki wykorzystaniu prostego i ekologicznego systemu, możemy bardzo niskim kosztem ogrzewać nasz dom. Jak jednak wybrać najlepszy i najbardziej uniwersalny model pompy ciepła? W jaki sposób dbać o urządzenie, aby zapewnić jej jak najdłuższą żywotność? Jak wyglądają przeglądy i serwisowanie pompy? O tym wszystkim przeczytasz poniżej!

Pompa ciepła Panasonic- dlaczego wybieramy akurat tego producenta?

Odpowiadając niejako z marszu na pytanie, jakie pompy rekomendujemy i jakich używamy w codziennej pracy- są to pompy ciepła firmy Panasonic. Dlaczego akurat ta firma jest przez nas uznawana za jedno z najlepszych rozwiązań na rynku pomp ciepła? Powodów jest wiele. Poniżej postaramy się przybliżyć wszystkie z nich.

Po pierwsze- potęga marki.

Panasonic- tej firmy raczej nie trzeba nikomu przedstawiać. Globalny gigant w świecie elektroniki, posiadająca ponad stuletnią historię marka. Znana jest przede wszystkim z japońskiej dokładności i niezawodności produktowej- dotyczy to oczywiście również pomp ciepła, które firma produkuje nieprzerwanie przez ponad 60 lat. Koncern jest również stowarzyszony w Europejskim Stowarzyszeniu Pomp Ciepła, a jego flagowy produkt z segmentu pomp ciepła- Aquarea podbija serca tysięcy konsumentów każdego roku.

Po drugie- uniwersalność.

Pompy ciepła Aquarea firmy Panasonic służą nie tylko do ekologicznego ogrzewania, lub chłodzenia poszczególnych pomieszczeń domowych. Urządzenia te stosuje się również do ogrzewania i chłodzenia wody- i to nawet przy ekstremalnych temperaturach na zewnątrz. Dzięki temu, cała infrastruktura ciepłownicza jest skumulowana w zaledwie jednym urządzeniu!

Po trzecie- szeroki wybór asortymentu i modeli pomp ciepła.

Firma Panasonic zadbała o to, żeby poszczególne modele pomp ciepła były idealnie dostosowane do potrzeb, jakie mają konkretni użytkownicy. Dlatego też, jeżeli decydujesz się na pompę ciepła marki Panasonic- skontaktuj się z nami. Doradzimy, jaki konkretnie model będzie najlepiej pasował do Twojego gospodarstwa domowego, opowiemy, czym różnią się poszczególne pompy ciepła, oraz klarownie przedstawimy zalety i wady konkretnego rozwiązania.

Po czwarte- oszczędność.

Wiesz, że pompy ciepła Panasonic to przede wszystkim gwarancja stałych, comiesięcznych oszczędności? Zamiast ogrzewać dom gazem, energią elektryczną lub jeszcze innym źródłem, korzystasz z ekologicznej, w zasadzie darmowej energii. Oszczędności wynikające z zastosowania pompy ciepła to nawet aż kilka tysięcy złotych w skali roku! Jest zatem o co zawalczyć, bo po zaledwie kilku latach koszt pompy ciepła ulega stuprocentowemu zwrotowi. Po tym okresie, to w zasadzie tak, jakbyś zarabiał!

Piąty argument- jakość wykonania i łatwość w obsłudze

Piątym argumentem przemawiającym za wybraniem pompy ciepła marki Panasonic, są materiały zastosowane przy jej produkcji. Najwyższej jakości surowce, wykończenia, a także silnik i poszczególne komponenty pompy- to wszystko sprawia, że pompa ciepła Panasonic posłuży wiele, wiele lat. I to bezusterkowo! Pompa jest również banalnie prosta w obsłudze. Całościowe, kompleksowe szkolenie z jej obsługi każdy z naszych klientów otrzymuje w cenie montażu. Dlatego też, jeżeli nie miałeś nigdy do czynienia z pompą ciepła- nic nie szkodzi! Gruntownie przeszkolimy wszystkich domowników z jej obsługi i wytłumaczymy każdy szczegół, aby korzystać z pompy w jak najbardziej wydajny sposób.

No i najważniejsze- cena!

To, co najczęściej przekonuje klientów do pompy ciepła marki Panasonic, to jej bardzo korzystna cena. A przede wszystkim- cena adekwatna do jakości. W tym segmencie cenowym bardzo trudno bowiem znaleźć innego producenta, którego pompy ciepła chociaż zbliżyłyby się jakością do produktów japońskiego koncernu. Płacimy za jakość- i tę jakość otrzymujemy. Otrzymujemy również prostotę w obsłudze, gigantyczne oszczędności i ekologiczne źródło ogrzewania.

Pompa ciepła Panasonic- podsumowanie.

Jeżeli po lekturze nadal macie jakiekolwiek pytania dotyczące pomp ciepła Panasonic- zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy certyfikowanymi monterami produktów tej firm. Doskonale znamy poszczególne modele i jesteśmy w stanie jak najlepiej doradzić w kwestii doboru tego idealnie pasującego. Niezależnie zatem od tego, czy posiadasz niewielki domek na przedmieściach, czy też ogromną willę w centrum- pompa ciepła po prostu się opłaca. Zadzwoń do nas i poznaj pompy ciepła Panasonic bliżej! Oferujemy doradztwo, montaż, instrukcję obsługi i serwis urządzenia.

Zapraszamy!

Aquarea pozwala na oszczędność kosztów energii w porównaniu z konwencjonalnym ogrzewaniem elektrycznym. 

Call Now Button